پاورپوینت الکترولیز یا برقکافت

جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پاورپوینت الکترولیز یا برقکافت را مشاهده می نمایید.|فرمت فایل : پاورپوینت با قابیلت ویرایش واماده پرینت تعداد اسلاید:20 اسلاید بعضی اسلایدها: الکترولیز فرآیندی است که انرژی الکتریکی را به انرژی شیمیایی تبدیل می کند. در واقع به تجزیه مواد به وسیله الکتریسیته، الکترولیز می گویند. برقکافت یا الکترولیز در|50546384|lox|الکترولیز,برقکافت

فرمت فایل : پاورپوینت


با قابیلت ویرایش واماده پرینت


تعداد اسلاید:20 اسلاید


بعضی اسلایدها:


الکترولیز فرآیندی است که انرژی الکتریکی را به انرژی شیمیایی تبدیل می کند. در واقع به تجزیه مواد به وسیله الکتریسیته، الکترولیز می گویند. برق‌کافت یا الکترولیز در شیمی و صنعت، شیوه جداسازی عنصرها و ترکیب‌هایی است که با پیوند شیمیایی با هم پیوند دارند. این جداسازی با گذراندن یک جریان الکتریکی از میان این مواد صورت می‌گیرد. الکترولیز فقط در مایعات انجام می شود که به آن الکترولیت می گویند.


الکترولیت چیست؟


ماده حل شده یک محلول آبی که رسانایی الکتریکی آن بیش از آب خالص است، الکترولیت نامیده می‌شود. یک الکترولیت به‌طور کامل یا به‌طور جزئی در آب یونیده می‌شود. به عبارت دیگر الکترولیت ها مایعاتی (مواد مذاب یا محلول) هستند که در اثر عبور جریان الکتریسیته تجزیه می شوند.


استخراج مس:


فلز مس با کيفيتی كه در سيم هاي انتقال برق استفاده مي شود را مي توان با ذوب کردن و يا استفاده ي مجدد از آن، بازيافت كرد. براي زدودن ناخالص يهاي كم موجود در فلز مس مي توان آن را به عنوان آند قرار داده و الكتروليز كرد.مطالب دیگر:
📌فیلم آموزشی نرم افزار متلب (Matlab)📌یک پروژه بینظیر،ابتکاری و متفاوت برای درس روشهای طراحی مهندسی-در قالب پاورپوینتی زیبا📌121- دو رویكرد برای تخمین میزان خرابی ساختمان همسایه درگودبرداری مهار نشده درخاك قم📌122-بررسی عددی عملكرد مخلوط خاك-لاستیك فرسوده به عنوان میراگر در زیر پی ساختمانها📌123-اثیر میراگرهای XADAS بر روی منحنی های شكنندگی ساختمان های بتن آرمه📌124-بررسی راهكارهای كاهش لنگی برشی در ساختمان های بلند فولادی با سیستم لوله ای📌125-معرفی روش نوین آنالیز سریع آسیب پذیری لرزه ای ساختمانها و كاربرد آن در مدیریت بحران با بهره گیری از تكنیك GIS📌126-بررسی اثرطیف طرح استاندارد 2800 درتغییر مكان هدف ساختمان های خمشی فولادی و مقایسه آن با طیف طرح UBC📌127-كنترل پیچش ساختمان های نامتقارن به كمك مهاربند كمانش تاب📌128-بررسی رفتار میانقاب پانل سه بعدی با استفاده از بتن سبک با مقاومت بالا در ساختمان های اسکلتی📌129- مطالعه اثر بخشی تجهیزات ایمنی در كاهش خسارات ناشی از حوادث ساختمانی📌130-مقایسه رفتار لرزه ای دیوار برشی فولادی بدون سخت كننده در ساختمان های ١ و ١٢ طبقه📌دانلود مقاله عوامل تغذیه ای موثر درتولید مثل گاوشیری (پاورپوینت )📌آیکن قالب سایت و وبلاگ📌آدمک های سه بعدی حوزه ورزش📌نقشه های معماری هتل با رستوران پانوراما در طبقه میانی📌فایل اتوکد طرح گلدانهای محوطه سازی📌131-بررسی اثر عایق سازی حرارتی اجزاء مختلف ساختمان در كاهش مصرف سوخت و هزینه تمام شده📌132- ارزیابی تاثیر اجزای اتصال بر گیرداری پای ستون در ساختمانهای فولادی📌133- ارزیابی روش پیشنهادی آیین نامه 2800 برای در نظر گرفتن جهت اثر زلزله بر ساختمانهای فولادی📌134- ارزیابی آسیب پذیری لرزه ای ساختمان های خمشی بتن آرمه نامنظم تحت تاثیر زلزله های حوزه دور ونزدیك گسل📌135- بررسی میزان همبستگی بین آسیب پذیری ساختمان های خمشی بتن ارمه نامنظم و خصوصیات حركت نیرومند زمین📌136- بررسی تغییر مكان در دالهای پیش تنیده با تاندون های چسبنده وغیرچسبنده درساختمان بامقیاس اصلی و مقایسه با مدل المان محدود📌137- تحلیل تقریبی ارتعاش آزاد سیستم قاب محیطی در ساختمانهای بلند مرتبه با استفاده ازسیستم جرم متمركز📌138-بررسی رفتار دینامیكی ساختمان های پانلی 6 طبقه